Hadra Ajans

Teknoloji Siteleri
tamindir.com

DA PA Alexa News G. index Yaş Fiyat Satın AL
60 52 19,273 455 93.400 18 yıl, 74 gün 3.900,00 add

tamindir.com

tamindir.com tanıtım yazısı alanlar Google SEO önderliğine sahip olacaktır. tamindir.com backlink eşliğinde web sitelerinin ön plana çıkması ve adlarını duyurması kaçınılmaz olacaktır. tamindir.com Reklam Alanlarının Fiyat bilgisini Tarafımızca Alabilirsiniz.
Not : Sitede yayınlanan Makalelerde Makale içinde genel olarak kelimeye link verilmektedir Makalenin En alt kısmında Kaynak olarak İster Kelimeye Do follow link İsterseniz Sitenizin Açık Url linkini Paylaşarak Backlink Alabilirsiniz. Örnek Rapor İstenildiği Taktirde Tarafınıza İletebiliriz.
Tanıtım Yazısı - Tanıtım Yazısı Paketleri - Backlink Al - Haber Bülteni Daima Yanınızda

Bu domain ile ilgili sorun ve sorunlarınızı İletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

Selamlar,

Sizin için En popüler ve bilinen program, oyun, uygulama ve teknoloji haberleri sitesinde tanıtım yazınızı yayınlayabiliriz.

Notlar ;

  • Tanıtım yazısı içerisinde maksimum 1 adet link çıkışı yapabilirsiniz, Link çıkışları No Follow olarak yapılmaktadır.
  • Bahis, Medyum, 18+ vb. Yasa dışı olan sitelerin tanıtım yazısı yayınlanmamaktadır.
  • Yayın Süresi (6 Ay) Yayın garanti süresi olarak eklenmiştir. Tanıtım yazıları her hangi bir sorun olmadığı sürece bir kaç yıl yayında kalmaktadır. 
  • Yayınlanması istediğiniz tanıtım yazınızı sipariş esnasında bize iletebilirsiniz, eğer hazır tanıtım yazınız bulunmuyor ise sizin için 500 kelimelik ücretsiz tanıtım yazınız bizim tarafımızdan hazırlanacaktır.

Sorularınız veya istekleriniz için mesaj gönderebilirsiniz, mesai saatleri içerisinde en kısa süre içerisinde yanıt sağlanacaktır.DA PA Alexa News G. index Yaş Fiyat Satın AL
60 52 19,273 455 93.400 18 yıl, 74 gün 3.900,00 add